نظر ناظر و کارشناس داوری درباره ضربه یزدانی به سر نعمتی و محرومیت احمدزاده

حسین عسگری و حیدر سلیمانی معتقدند برخورد زانو سیاوش یزدانی به سر سیامک نعمتی عمدی بوده و این بازیکن مستحق دریافت کارت زرد بوده است.

داربی روز گذشته پایتخت با جنجال فراوان و برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر استقلال به پایان رسید. چیزی که بیش از همه دیده شد، درگیری و برخوردهای بازیکنان دو تیم در اواخر بازی بازی بود. جایی که سیاوش یدانی با زانو ضربه‌ای را به سیامک نعمتی می‌زند و حمله فرشاد احمدزاده به او، باعث به وجود آمدن درگیری‌ها و بی‌اخلاقی‌های شب گذشته شد.

حسین عسگری، ناظر بازی دیشب در گفت‌وگو با ایسنا درباره این صحنه بیان کرد: طبق قانون ناظران بازی نمی‌توانند صحبت کنند اما چیزی که من در فیلم درگیری مشاهده کردم آن است که سیاوش یزدانی از عمد به سر بازیکن پرسپولیس می‌زند و به دلیل کم بودن شدت ضربه، داور می‌توانست او را با کارت زرد جریمه کند. هم‌چنین فرشاد احمدزاده اصلی‌ترین دلیل شروع درگیری‌ها بود که به درستی جریمه شد و کمیته انضباطی هم تصمیم درستی درباره این بازیکن گرفت.

هم‌چنین حیدر سلیمانی دیگر کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا درباره این صحنه می‌گوید: می‌توان ضربه سیاوش یزدانی را عمدی قلمداد کرد و کارت زرد را برایش در نظر گرفت اما شروع‌کنندگان اصلی درگیری فرشاد احمدزاده و شجاع خلیل‌زاده بودند و کارت زرد بنیادی‌فر به سیامک نعمتی که در درگیری‌ها حضور نداشت درست نبود.

با وجو این نظرات، کمیته انضباطی فرشاد احمدزاده را تا اطلاع ثانوی از فوتبال بازی کردن محروم کرده است و مسببان درگیری داربی ۹۰ پایتخت را در بیانیه‌ای به این کمیته احضار کرده است و باید دید چه جریمه و سرنوشتی در انتظار این افراد خواهد بود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *