سقوط مرگبار هواپیمای برزیلی در خیابان

حادثه سقوط یک هواپیمای کوچک در خیابانی در شهر “بلو هوریزونته” جنوب شرق برزیل روز گذشته (دوشنبه) منجر به کشته شدن دست‌کم سه نفر و زخمی شدن سه نفر دیگر شده است.

 هواپیمای تک موتوره‌ی Cirrus SG20 به هنگام سقوط در خیابانی از یک محله مسکونی در مرکز ایالت “میناس گرایس” به سه دستگاه خودرو برخورد کرد که بلافاصله منجر به آتش‌سوزی آن‌ها شد.

به گفته شاهدان عینی، این حادثه انفجارهای متوالی در پی داشته و هواپیما و هر سه خودرو تا زمانی که آتش‌نشانان موفق به اطفای حریق شدند، به طور کامل سوخته و نابود شدند.

این هواپیما یک خلبان و سه مسافر داشته است. طبق اعلام مقامات محلی قربانیان این حادثه یکی از مسافران هواپیما، سرنشین یکی از خودروها و یک عابر پیاده بوده‌اند و خلبان و یکی از مسافران هواپیما و سرنشین یکی دیگر از خودروها نیز در این حادثه زخمی شدند که همگی آن‌ها دچار سوختگی‌های شدید و گسترده‌ای شده‌اند.

به گفته مقامات، مدت زیادی از پرواز این هواپیمای کوچک که عازم شهر ساحلی “ایلهوس” واقع در ایالت “باهیا”ی برزیل بوده، نمی‌گذشته است.

بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، این دومین بار در سال جاری است که یک هواپیما در این خیابان از شهر “بلو هوریزونته” برزیل سقوط کرده است. در ماه آوریل نیز یک هواپیمای کوچک جلوی در یک خانه سقوط کرد که منجر به مرگ خلبان آن شد.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *