نمایش «دلبند» در جشنواره «وایادولید» اسپانیا

مستند «دلبند» به کارگردانی یاسر طالبی در بخش رقابتی آثار مستند شصت و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «وایادولید» اسپانیا به روی پرده رفت.

به گزارش ایسنا، مستند «دلبند» امسال تنها نماینده‌ی سینمای ایران در شصت و چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم وایادولید اسپانیا بود که از تاریخ ۱۹ تا ۲۶ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۷ مهر تا ۴ آبان) برگزار شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم وایادولید اسپانیا یکی از قدیمی‌ترین و تاثیرگزارترین فستیوال‌های اروپا است که فعالیت خود را در مارچ ١٩۵۶ با هدف ترویج و نمایش فیلم‌هایی با کیفیت بالای هنری که به دانش سینمایی جهان کمک می‌کند، آغاز کرد.

فیلم دلبند در بخش رقابتی مستند «تاریخ زمان» این جشنواره با ١٨ فیلم مستند برای کسب جوایز ٢۵ و ١۵ هزار یورویی با عنوان جوایز اول و دوم رقابت می‌کند.

مستند دلبند پیش از این، در بخش مسابقه فیلم‌های نیمه بلند ایدفا، مسابقه‌ی هات داکس کانادا (کسب جایزه‌ی بهترین فیلم مستند از نگاه مخاطب)، شصت و هشتمین جشنواره فیلم برلین (سینما آشپزی) و بیش از ۴٠ جشنواره بین‌المللی دیگر حضور داشته است.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *