تلاش‌ها برای یافتن کوهنورد مفقودی در علم‌کوه ادامه دارد

رییس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی می گوید برای پیدا کردن کوهنورد مفقود شده همچنان تلاش ها ادامه دارد.

به گزارش عکس فارسی، حمید مساعدیان، رییس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی در گفت‌وگویی، درباره جست‌وجو برای بافتن کوهنورد مفقود شده گفت: روز گذشته (یک‌شنبه) تمامی تلاش‌ها برای یافتن و کمک‌رسانی به کوهنوردی که قصد داشت به تنهایی به علم کوه صعود کند انجام شد. حتی برای کمک‌رسانی به دلیل بهمن خیز بودن منطقه از بالگرد استفاده شد که متاسفانه نتیجه‌ای حاصل نیامد.

او افزود: امروز هم بالگردی به منطقه اعزام می‌شود تا عملیات جست‌وجو ادامه یابد.

مساعدیان در پاسخ به این که آیا ممکن است که ریزش بهمن موجب شده باشد که کوهنورد مفقود شده از دید جست‌وجو گران پنهان بماند؟ پاسخ داد: اگر در منطقه بهمنی رخ داده باشد برای جست‌وجوی او باید تا خرداد ماه صبر کرد اما نجات گران تمامی تلاش‌های خود را انجام خواهند داد.

به گزارش ایسنا، از چهارشنبه هفته گذشته دو کوهنورد شیرازی برای صعود به قله علم کوه اقدام می‌کنند. در هنگام صعود متاسفانه به دلایلی دو کوهنورد از هم جدا شده و یک نفر به دلیل مشکلات به منطقه ونداربن مراجعه کرد و نفر دیگر به تنهایی تلاش برای صعود به قله را انجام می‌دهد. تا کنون از فردی که به تنهایی قصد صعود به علم کوه را کرده با وجود تلاش‌های بی وقفه نجات‌گران خبری در دسترس نیست.
انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *