تفاهمی برای ایجاد کیوسک‌های صنایع‌ دستی در نوروز

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان تهران اظهار کرد که در بازدید رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برنامه‌هایی همچون برگزاری مشترک کیوسک‌های عرضه صنایع دستی مورد توافق همکاری قرار گرفت.

به گزارش عکس فارسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، پرهام جانفشان در سخنانی گفت: در بازدید رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از غرفه اداره کل استان تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پیشنهاداتی برای همکاری دوسویه در حمایت از صنایع‌ دستی و گردشگری استان مطرح شد که مورد توافق قرار گرفت.

او با بیان این‌که «مراکز عرضه مستقیم صنایع‌ دستی باید در دسترس همه شهروندان باشد»، اظهار کرد: ایجاد کیوسک‌های عرضه صنایع دستی در سطح شهر تهران برای ایام نوروز موضوعی بود که از سوی اداره کل استان تهران مطرح شد و مورد تفاهم همکاری با ستاد گردشگری شهرداری تهران قرار گرفت. صنایع‌ دستی می‌تواند به عنوان هدیه دیدارهای نوروزی در سبد خانوارهای تهرانی قرار بگیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی تهران یادآور شد: تهران بازار بزرگی با سلایق مختلف است و هنرمندان صنایع‌ دستی برای حفظ این بازار ضمن تولید آثار فاخر، می‌توانند محصولاتی کاربردی بر اساس نیاز و خواست مردم تولید کنند.

او خاطرنشان کرد: برگزاری مشترک جشنواره‌های نوروزگاه و کیوسک‌های اطلاع‌رسانی نوروزی از دیگر مواردی بود که مورد توافق همکاری قرار گرفت.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *