دستگیری ۲۲ کاسب کرونا در پایتخت

رییس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲۲ نفر که اقدام به احتکار اقلام پزشکی و سلامت‌محور شامل ماسک و موادضدعفونی و … کرده بودند، خبر داد.

به گزارش عکس فارسی، سردار کیوان ظهیری دراین‌باره گفت:‌ از ابتدای شیوع کروناویروس در پایتخت مجموع اقدامات کلانتری ها در زمینه مبارزه با احتکار کالاهای سلامت محور و اقلام پزشکی تا روز جاری منجر به کشف ۲۰ میلیون و ۶۰۰ عدد انواع ماسک،  یک میلیون و ۱۷۷ هزار دستکش، ۸۶۲ هزار لیتر الکل ضد عفونی کننده، ۶ هزار و ۴۴۲ لیتر مواد ضد عفونی کننده و ۷۵۰۰ عداد ژل ضدعفونی کننده شده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به دستگیری ۲۲ متهم در مورد احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور ادامه داد: برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شده‌اند.

وی تاکید کرد:‌ با توجه به اهمیت موضوع و نیاز شهروندان به دریافت اینگونه اقلام سلامت محور و بهداشتی، گشت‌های ویژه پلیسی در کلانتری‌ها توجیح و به آنها تاکید شده که رصد انبارها و محل‌های دپو احتکار شده را در دستور کار خود قرار دهند و با احتکار شده‌ها و پخش کننده‌های اقلام غیربهداشتی و تقلبی برخورد شود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *