اصرار بر اکران پسر کشی

پخش‌کننده فیلم «پسر کشی» به کارگردانی محمد هادی کریمی تاکید کرد: همچنان بر اکران آن در سینماها تاکید داریم.

به گزارش وب‌سایت خبری تحلیلی پارس، سعید خانی که قرار بود در برنامه اکران نوروزی در سینماها فیلم «پسرکشی» را به نمایش بگذارند  تاکید کرد: ما به عنوان پخش کننده و سازندگان این فیلم فعلا هیچ تصمیمی مبنی بر عدم اکران این فیلم نداریم و براساس برنامه‌ای که قرار بود در نوروز فیلم را اکران کنیم، هر زمانی که سینماها باز بشود، تصمیم داریم فیلم را اکران کنیم، مگر اینکه خودمان بعدا تصمیم دیگری برای اکران بگیریم اما فعلا تصمیم‌مان بر اکران در اولین فرصت بازگشایی سینماهاست.

این پخش کننده تصریح کرد:فیلم «پسرکشی» فیلمی در ژانر معمایی است و به نظرم اساسا می‌تواند برای بخشی از مخاطبان سینما تماشای این نوع فیلم جذاب باشد.

خانی در پایان اظهار امیدواری کرد: سینماها عید سعید فطر بازگشایی شوند و مردم دوباره در سینماها حاضر شوند.

«پسر کشی» ششمین ساخته محمد هادی کریمی است که در شهرهای تهران، کاشان و قزوین فیلمبرداری شده است.

کریمی ساخت فیلم‌هایی همچون «غیرمنتظره»، «برف روی شیروانی»، «امشب شب مهتابه» و «کمدی انسانی» را در کارنامه خود دارد و  داستان «پسر کشی» هم در دو دهه ۴۰ و ۷۰ می‌گذرد.
این فیلم داستانی ‌معمایی از پیچیدگی‌های روابط خانواده‌ای است که به خاطر یک باور غلط، دهه‌ها دچار بحران هستند.

در این فیلم ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، فرخ نعمتی ، گلوریا هاردی ، صحرا اسداللهی ، زینب قادری و لیلااوتادی، با حضور لیلا زارع با معرفی شهناز نصرتی و سهیل قاصدی  به ایفای نقش پرداخته‌اند.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *