ایتالیا رکورددار قربانیان کرونا در اتحادیه اروپا

شمار قربانیان کروناویروس در ایتالیا اکنون از ۳۰ هزار نفر گذشته و این آمار، بالاترین رقم در میان سایر کشورهای درگیر با این ویروس در اتحادیه اروپاست.

به گزارش سایت پارس، ایتالیا اولین کشور در اتحادیه اروپاست که تاکنون بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس را گزارش کرده است. روز گذشته (جمعه) ۲۴۳ مورد جدید فوت ناشی از کووید ۱۹ در این کشور ثبت شد و در مجموع تعداد فوتی‌های آن به ۳۰ هزار و ۲۰۱ نفر رسید.

همچنین آمار روزانه مبتلایان به کووید۱۹ در ایتالیا کاهش ناچیزی داشته و به ۱۳۲۷ مورد رسیده است. در مجموع ۲۱۷ هزار و ۱۸۵ نفر در این کشور به این بیماری مبتلا شده اند.

بنابر اعلام رسانه های محلی، محدودیت های اعمال شده به منظور کنترل شیوع کروناویروس در این کشور تا حدودی برداشته شده اما یکی از پزشکان این کشور، شهر میلان را همچون “بمب” ساعتی توصیف کرده اند.

به گزارش شبکه خبری بی بی سی، ایتالیا پس از ایالات متحده و انگلیس سومین کشوری است که بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از کووید۱۹ در جهان را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *