کلوپ: باید به بازی بدون تماشاگر عادت کنیم

سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید تا چندین ماه بازی‌های فوتبال بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

به گزارش سایت پارس به نقل از ساکرنت، رقابت‌های بوندسلیگا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت و به نظر می‌رسد در سایر کشورها نیز بازی‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول که تیمش در آستانه قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر انگلیس قرار دارد گفت: همه ما فوتبال را بدون تماشاگر در تیم‌های جوانان شروع کردیم، بنابراین یاد گرفتیم که این بازی را نه فقط به دلیل جو موجود در ورزشگاه‌ها بلکه به خاطر خود فوتبال دوست داشته باشیم. ما باید به خالی بودن ورزشگاه‌ها عادت کنیم. ما می‌دانیم که این اتفاق برای چندین ماه اتفاق می‌افتد، اما این بدان معنی نیست که فوتبال از یک بازی فوق‌العاده نزول خواهد داشت. فوتبال جذاب خواهد ماند و با حضور تماشاگران پرشورتر می‌شود.

او در بخش دیگری از سخنانش گفت: همه تیم‌ها به یک اندازه فرصت داشتند و تیمی در این مدت سود نکرده است و جایگاه‌ها برابر است. ما وقتی بازی‌های لیگ برتر انگلیس از سر گرفته شود، در بهترین شکل خواهیم بود و هواداران نگران وضعیت تیم نباشند.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *