بازشدن مرزهای یونان به روی گردشگران

از روز دوشنبه  به طور رسمی مرزهای یونان به روی گردشگران خارجی باز شد همچنین اولین پروازهای بین‌المللی در این روز  به مقصد شهرهای آتن و تسالونیکی انجام خواهد شد.

به گزارش سایت پارس ، هتل‌ها، موزه‌ها و سالن‌های ورزشی در حال بازگشایی هستند و ممنوعیت پروازهای بین‌المللی از مبدا ایتالیا، اسپانیا و هلند به این کشور برداشته شده است. با این وجود ممنوعیت پرواز از مبدا بریتانیا همچنان برقرار است و برای مسافران از مبدا ترکیه نیز سختگیری‌هایی وضع شده است.

پروازهای بین‌المللی به فرودگاه‌های منطقه‌ای از جمله به جزایر یونان از اول ژوئیه آغاز می‌شود و قرار است از گردشگران در هنگام ورود به این کشور بطور تصادفی آزمایش کرونا گرفته شود.

یونان یکی از کشورهای موفق اروپا در موضوع کنترل بیماری همه‌گیر کووید۱۹ است. شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور حدودا ۱۱ میلیون نفری، ۳ هزار و ۱۲۱ نفر بوده است. در مجموع نیز ۱۸۳ نفر تا کنون از این بیماری جان باخته‌اند.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *