رای ۸۰ درصدی بلژیکی‌ها به نیمکت‌نشینی بیرانوند

۸۰ درصد کاربران یک سایت بلژیکی معتقد به نیمکت نشین شدن علیرضا بیرانوند در آنتورپ هستند.

به گزارش سایت پارس، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی پوش ایران که در جام جهانی و جام ملت‌ها به میدان رفت و در سه قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر به عنوان دروازه‌بان اول انجام وظیفه کرد، فصل قبل به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شد. او در نهایت با تیم آنتورپ قرارداد امضا کرد ولی به دلیل شیوع کرونا و در ادامه مشکل ویزا نتوانسته وارد بلژیک شود. این در حالی است که تمرینات تیم جدید او از امروز (دوشنبه) شروع می‌شود.

البته تیم بلژیکی که قدیمی‌ترین تیم فوتبال این کشور نیز محسوب می شود، یان بوته دروازه‌بان فرانسوی را که در لیل و اکسل حضور داشت به خدمت گرفته است.

سایت voetbal۲۴ از کاربران خود سوال کرد که فکر می کند بوتز فصل بعد دروازه بان اول آنتورپ خواهد بود یا بیرانوند که در این نظرسنجی ۸۰ درصد کاربران به بوته رای دادند و تنها ۲۰ درصد از کاربران عقیده دارند که بیرانوند فصل بعد دروازه‌بان اول تیم بلژیکی است.

به گزارش ایسنا، بیرانوند در صورت نیمکت نشینی با چالش جدی در فوتبال بلژیک روبرو می شود و باید دید می تواند به دروازه این تیم برسد یا خیر.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *