تصمیمات جدید بیرانوند برای آینده فوتبالی اش

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد روزی از تیم آنتورپ راهی یک تیم بزرگ اروپایی خواهد شد.

به گزارش سایت پارس  به نقل از فوتبال نیوز بلژیک، بعد از یک شروع نامطمئن از سوی بیرانوند همه چیز برای او خوب شد. او در سه مسابقه اول خود هفت گل در محوطه جریمه دریافت کرد، اما در ده روز گذشته سه کلین شیت کرد. علیرضا بیرانوند در حال حاضر در آنتورپ خیلی خوب عمل می‌کند، او مقابل یوپن بهترین بازیکن زمین شناخته شد تا دیگر آنتورپ فکر جذب یک دروازه‌بان دیگر نباشد.

او خیلی دیر به تمرینات تیم اضافه شد و رقیب او بوته هفته ها با تیم تمرین کرد و او در شروع لیگ درون دروازه قرار گرفت. بیرانوند گفت: این واقعیت که من بازی نمی‌کردم به این معنی بود که من باید دو برابر سخت تمرین کردم.  حتی لحظه ای به ترک کردن تیم آنتورپ فکر نکردم. هرگز. من می خواستم تمام تلاش خود را برای قانع کردن مربی انجام دهم. وقتی به تیم رسیدم گفت: “تو دو ماه عقب هستی.” با این حال ناامیدکننده بود که فرصتی پیدا نکردم. من واقعاً عصبانی بودم. البته این عصبانیت  هیچ ارتباطی با ژان رقیب من نداشت. او بهترین دوست من در خارج از زمین است.

بعد از دیدار برابر بروخه لکو، سرمربی آنتورپ صحبت هایی درباره بیرانوند و مدیریت باشگاه به زبان آورد و عنوان کرد او مجبور به بازی دادن به دروازه بان ایرانی شده است. دروازه بان ایرانی در پاسخ به این موضوع گفت: مربی چطور می توانست چنین حرفی بزند؟ شما نباید چنین کاری کنید. من از نظر  ذهنی شکسته شدم. یک مربی مانند پدر است، پس چنین سخنی یک ضربه بزرگ ذهنی است. اگر مربی اینطور درباره شما صحبت کند ، فکر نمی کنید دیگر فرصتی پیدا کنید. به روابط ژوزه مورینیو و ایکر کاسیاس در رئال مادرید در آن زمان نگاه کنید. این چیزها بعضی اوقات اتفاق می‌افتد. کپا، یکی از بهترین دروازه‌بان‌های جهان اکنون در چلسی نیمکت‌نشین است و به نوعی می‌دانستم که دیر یا زود فرصت خود را پیدا خواهم کرد. هیچ وقت به خودم شک نکردم یک لحظه و برای یک ثانیه از آمدن به اینجا پشیمان نیستم. هر روز بیش‌تر از کار در اروپا لذت می‌برم و همه مردم ایران برای من دعا می‌کنند. این مرا بیش‌تر به سمت کار سوق می‌دهد. من به این‌جا نیامده‌ام تا آخر عمر در اینجا بمانم. از این‌جا به یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا می روم، خواهید دید.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *