رسانه های خارجی و خبر در گذشت علی انصاریان

رسانه‌های خارجی به درگذشت علی انصاریان واکنش نشان دادند.

به گزارش سایت عکس پارس ، درگذشت علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌های خارجی بازتاب داشت.

خبرگزاری شینهوا نوشت: انصاریان بازیکن سابق تیم ملی ایران در اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ درگذشت.

سایت شبکه رادیویی دویچلند فانک آلمان نیز خبر درگذشت انصاریان را منتشر کرد و نوشت: دومین بازیکن سابق تیم ملی ایران نیز در اثر ابتلا به کرونا جان باخت.

سایت رومانیایی ادوارول هم با انتشار این خبر  نوشت دومین بازیکن سابق تیم ملی ایران طی هفته گذشته بعد از مهرداد میناوند درگذشت.

اسپورت باکس روسیه نیز نوشت: فوتبال ایران هفته تلخی را سپری کرد و دو بازیکن سابق خود را از دست داد. ابتدا مهرداد میناوند و سپس علی انصاریان افرادی بودند که به دلیل ابتلا به کرونا جان باختند.

علی انصاریان بیش از ۱۳۰ بار برای پرسپولیس به میدان رفت و بیش از ۲۰ گل نیز برای این تیم به ثمر رساند تا در زمره مدافعان گلزن این تیم قرار بگیرد. او در استقلال و استیل آذین نیز سابقه بازی دارد و ۶ بار نیز پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را به تن کرد.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *