تصمیم‌گیری ستاد ملی برای افزایش سهمیه واکسن کرونای خوزستان

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از درخواست افزایش سهمیه واکسن کرونا برای کادر درمانی استان خوزستان با توجه به شدت شیوع بیماری در منطقه خبر داد.

به گزارش سایت عکس پارس ،سیدکریم حسینی، در خصوص در نظر گرفتن سهمیه بیشتر واکسن کرونا برای خوزستان اظهار کرد: روز گذشته جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا با حضور معاون درمان وزیر بهداشت برگزار شد و با توجه به وضعیت کنونی خوزستان و شیوع شدید بیماری، مقرر شد پیشنهاداتی به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شود تا تصمیمات اتخاذ شود.

وی افزود: با توجه به شیوع بالای بیماری در خوزستان و بالا بودن سرعت انتشار ویروس در برخی شهرهای استان، یکی از پیشنهادها این بود که سهمیه بیشتری از واکسن کرونا برای خوزستان در نظر گرفته شود تا خط مقدم مبارزه با کرونا یعنی کادر بهداشت و درمان واکیسنه شوند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: پس از انجام واکسیناسیون برای این گروه، تزریق واکسن برای سنین آسیب‌پذیر و افراد دارای بیماری زمینه‌ای انجام می‌شود.

حسینی تصریح کرد: در ستاد ملی مقابله با کرونا باید در این زمینه تصمیم‌گیری شود و دستور این موضوع امروز صادر می‌شود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *