سی و هفتمین همایش اسکودا به میزبانی اصفهان برگزار می شود

 سی و هفتمی همایش سراسری کانون های وکلای دادگستری اواخر اردیبهشت ماه به صورت حضوری و به میزبانی کانون وکلای  اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش  سایت خبری عکس پارس و به نقل از روابط عمومی کانون وکلای اصفهان، سی و هفتمین نشست اسکودا که قرار بود بهار سال گذشته به میزبانی کانون وکلای اصفهان برگزار شود  اما به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده بود در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری به صورت حضوری در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

جزییات برگزاری سی و هفتمین همایش اسکودا

دکتر لیلا رییسی، رییس کانون وکلای اصفهان در این خصوص اعلام کرد: همایش ملی کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور پس از ماه مبارک رمضان و در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در اصفهان و به میزبانی کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار خواهد شد.

دکتر رییسی اظهار کرد: این همایش طی دو روز و با حضور هیئت رئیسه ی محترم اتحادیه‌ی سراسری کانون های وکلای دادگستری(اسکودا) و نیز هیئت مدیره کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور در محل هتل عباسی اصفهان و با رعایت کلیه‌ی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

بررسی بحران های فراروی کانون ها

وی افزود: در این همایش، موضوعات و محورهای کلان و اساسی نهاد وکالت به بحث و تبادل نظر حاضرین گذاشته خواهد شد و راهکارهای لازم برای مدیریت بحران های فراروی کانون های وکلای دادگستری نیز بررسی خواهد شد.

رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان با اشاره به چرخشی بودن روال میزبانی این همایش در استان‌های مختلف اظهار داشت: مطابق تصمیمات و هماهنگی‌های قبلی، قرار بود میزبانی اصفهان از همایش ملی کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور، در سال گذشته صورت پذیرد، اما متاسفانه به دلیل مواجهه‌ی عمومی با ویروس کرونا، برگزاری این همایش در اصفهان، تا سال جاری به تاخیر افتاد.

پیش از این دکتر رییسی در جلسه هیات مدیره کانون وکلای اصفهان در خصوص «امکان برگزاری حضوری بودن همایش» اعلام کرده بود: «تا جایی که امکان پذیر باشد اجلاس باید بطور کامل و به شکل حضوری برگزار گردد و چنانچه باتوجه به شرایط کرونا، این امکان وجود نداشته باشد، رؤسا و نواب رئیس هیات مدیره ها، بصورت حضوری و سایر اعضا بصورت مجازی در این همایش حضور یابند.»

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *