محبوبیت جهانی کمدین شبکه‌های اجتماعی

ظهور خابی لییم کسی که شیرین کاریهای مجازی را به چالش می کشد!

به گزارش سایت عکس پارس به نقل ازاسپوتنیک، ویدئوهای خابی لیم “Khaby Lame”، کمدین و اینفلوئنسر اهل کشور ایتالیا، این روزها شبکه های اجتماعی را پر کرده است و محبوبیت جهانی در میان کاربران پیدا کرده است.

این کمدین متولد سال ۲۰۰۰، در ویدئوهای خود با نگاه عاقل اندر سفیه معروف خود ایده های احمقانه ای را که هر روز به ذهن کاربری در یک گوشه از دنیای شلوغ مجازی می رسد، به سخره می گیرد.

گفته شده است که خابی لیم با همین ویدئوهای ساده ی خود محبوبیتی جهانی پیدا کرده است.

این کمدین سازنده ی ویدئوهای گیمینگ، یوتیوبر و کارآفرین نیز می باشد و کاربران او را بیشتر با ویدئوهای طنزش در تیک تاک می شناسند.
شمار دنبال کنندگان حساب تیک تاک او از ۵۲ میلیون نفر فراتر رفته است در حالی که انتشار ویدئو در تیک تاک را از مارس ۲۰۲۰ آغاز کرده است. گفته شده است که

خابی لیم ابتدا تفریحی ویدئو می ساخت اما کاربران فضای مجازی به قدری از ویدئوهای او خوش شان آمد که او یک شبه به محبوبیت عظیمی دست یافت.

گفته شده است که خابی لیم در عرض یک سال موفق شده تا به چنین محبوبیت عظیمی در فضای مجازی دست یابد.

بر اساس آنچه در حساب رسمی او در اینستاگرام عنوان شده، شغل اصلی او ساخت ویدئو درباره ی بازی های رایانه ای است.

بسیاری از کاربران معتقدند که ویدئوهای او در عین سادگی بسیار خنده دار و با مزه است و اورا تحسین کردند. به گفته بسیاری از کاربران او آینده خوبی در زمینه کمدی دارد.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *