آخرین وضعیت مصدومیت امیری برای بازی با عراق

وحید امیری که اواسط بازی با بحرین دچار کیشدگی همسترینگ شد، دیدار با کامبوج و عراق را احتمالا از دست خواهد داد.

به گزارش سایت عکس پارس، وحیدی امیری – که تاکنون در خطوط مختلف برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته و عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته – اواسط نیمه دوم دیدار با بحرین دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت.

با توجه به انجام MRI از محل مصدومیت امیری در بحرین، مشخص شد که او دچار کشیدگی همسترینگ شده و مصدومیت او چندان حاد نیست ولی کادر فنی نمی‌خواهد در ارتباط با این بازیکن ریسک کند.

دراگان اسکوچیچ بعد از بازی با بحرین اعلام کرده بود که احتمالا امیری را برای دیدارهای بعد مقابل کامبوج و عراق در انتخابی جام جهانی نخواهد داشت و در نتیجه میلاد سرلک و عارف غلامی را به اردو فراخواند تا این دو جانشین کمال کامیابی‌نیا و وحید امیری شوند.

در حالی که کامیابی‌نیا برای ادامه درمان مصدومیت خود راهی ایران شده، وحید امیری تا پایان رقابت‌ها در بحرین می‌ماند و وضعیت او با هماهنگی کادر پزشکی تیم ملی و پرسپولیس روز به روز کنترل خواهد شد و حتی در صورت بهبودی، او می‌تواند برابر عراق به میدان برود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *