علت انصراف “علی نیکزاد” از گزینه‌های تصدی شهرداری تهران چه بود؟!

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران توضیحاتی درباره علت انصراف “علی نیکزاد” از گزینه‌های تصدی شهرداری تهران ارائه داد.

به گزارش سایت عکس پارس ناصر امانی در گفت‌‌وگو با  تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت روند انتخاب شهردار آینده شهر تهران اظهار کرد: “علی نیکزاد” که یکی از کاندیداهای مطرح شهرداری تهران بود، طبق اطلاعاتی که دارم به‌دلیل تعهد اخلاقی به‌ مردم شریف اردبیل و نمایندگی آنها در مجلس شورای اسلامی همچنین در عمل به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر خارج نشدن نمایندگان از مجلس برای مسئولیت‌های اجرایی، از کاندیداتوری برای پست شهرداری تهران منصرف شده و برنامه‌ای در این زمینه ارائه نداده است.

وی با تقدیر از تصمیم نیکزاد ادامه داد: البته وی خودش داوطلب این پست نبوده است و برخی اعضای شورا او را پیشنهاد داده بودند اما به‌دلیل سابقه کار در مدیریت شهری و وزارت راه و شهرسازی یکی از کاندیداهای جدی این مسئولیت بود.

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نیکزاد، ولایت‌مداری خود را در عمل اثبات کرد، گفت: به‌احتمال زیاد آقایان آبرومند و علی‌آبادی نیز از ادامه حضور در روند انتخاب شهردار کنار کشیده‌اند؛ به این ترتیب ادامه کار با مازیار حسینی، محسن پیرهادی، احمدی مقدم، هابیل درویش،علیرضا زاکانی، مهرداد بذرپاش، رستم قاسمی و خانم معصومه آباد که برنامه ارائه داده‌اند دنبال خواهد شد.

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *