رگبار و رعد و برق در برخی استانها از امروز تا سه‌شنبه

مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی استانها، از امروز جمعه (۲۹ مرداد) تا سه‌شنبه خبر داد.

به گزارش سایت عکس ژارس ، صادق ضیاییان در گفت‌وگویی اظهار کرد: در ساعات بعد از ظهر جمعه در نیمه غربی کرمان، برخی نقاط هرمزگان، جنوب استانهای سیستان و بلوچستان و فارس و روزهای شنبه تا دوشنبه در جنوب کرمان، شمال هرمزگان، غرب یزد و ارتفاعات زاگرس مرکزی و سه‌شنبه در جنوب فارس رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در نوار شمالی کشور نیز در روز جمعه در شمال استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، ارتفاعات استانهای گیلان، مازندران، زنجان، البرز، قزوین، تهران و سمنان، شنبه در مازندران، غرب گلستان، ارتفاعات استانهای سمنان، تهران و شمال آذربایجان غربی و یکشنبه تاسه‌شنبه در مازندران، ارتفاعات استانهای سمنان، تهران و شمال استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۳۰ مرداد) صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر وزش باد و احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و طی ‌یکشنبه (۳۱ مرداد) صاف تا نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان گفت: طی امروز و فردا (۲۹ و ۳۰ مرداد) اهواز با بالاترین دمای ۴۵ درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۸ و ۲۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

انتهای ‌پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *