واکنش نوید محمدزاده و امیر جدیدی به شعرخوانی دختر پرستار اصفهانی

دختر پرستار اصفهانی وقتی برای روحیه بخشیدن به بیماران کرونایی در بیمارستان محل کار خود اشعاری را دکلمه می کرد احتمالا تصور نمی‌کرد ستاره‌های مشهوری همچون نوید محمد زاده و امیر جدیدی و سلبریتی های دیگر به کار انسان دوستانه او توجه نشان دهند.

به گزارشسایت عکس پارس،، فروغ احمدی دختر پرستار اصفهانی است که این روزها کلیپ شعرخوانی او برای بیماران کرونایی بستری در بخش به شدت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته و سلبیریتی های هنری و ورزشی همچون نوید محمد زاده ، امیر جدیدی، هوتن شکیبا، حامد بهداد، دریا دادور ، ایرج نوذری، رویا افشار و … حتی سیاسیون صاحب نامی همچون مصطفی تاجزاده یا اعضای بیت امام همچون سید احمد خمینی این اقدام وی را به صورت های مختلف و اغلب در شبکه اجتماعی مجازی خود تحسین کرده اند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار و گزارش های جذاب روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از  اینجا  وارد شوید.

فروغ احمدی که پرستار بخش اورژانس یکی از بیمارستان های اصفهان است علاقه‌اش به شعر، ادبیات و موسیقی را در وظیفه خطیر پرستاری خود تلفیق کرده و درباره شعرخوانی خود می گوید: وقتی که شروع کردم به شعرخوانی استرس خیلی زیادی داشتم اما  با بازخوردهای خیلی مثبتی از طرف بیماران و همکارانم مواجه شدم.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *