محدودیت سنی واکسیناسیون برداشته نشده است

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران گفت: هیچ‌گونه تغییری در فرایند واکسیناسیون انجام نشده است و هر گونه تغییر در گروه سنی از سوی وزارت بهداشت و ستاد کرونای استان تهران اعلام خواهد شد.

به گزارش ساست عکس پارس دکتر علیرضا زالی با اشاره به انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر حذف گروه‌های سنی برای واکسیناسیون گفت: اخیراً در بازدیدهای میدانی که در تهران داشتیم شاهد بودیم، که برخی شهروندانی که هنوز جزو گروه‌های سنی واکسیناسیون اعلام نشدند، به تصور اینکه محدودیت سنی برداشته شده است و این موضوع در فضای مجازی هم به شدت انتشار یافته است، در طول روزهای گذشته مرتب به مراکز واکسیناسیون مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: کماکان همانطور که وزارت بهداشت هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد در کشور و به ویژه استان و شهر تهران مراجعه افراد برای واکسیناسیون صرفاً از طریق سامانه و گروه‌های سنی خواهد بود.

زالی تاکید کرد: بنابراین هیچ‌گونه تغییری در فرایند واکسیناسیون انجام نشده است و هر گونه تغییر در گروه سنی را وزارت بهداشت و ستاد کرونای استان تهران اعلام خواهد کرد.
انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *