تداوم بارش باران در تهران/ کاهش دما تا ۸ درجه

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بارش باران در این استان تداوم دارد و دما بین ۴ تا ۸ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

به گزارش سایت عکس پارس، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، طی دو روز آینده آسمانی ابری در بعضی ساعات همراه بارش باران و وزش باد با احتمال وقوع رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات گاهی همراه با بارش ک باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت گاهی رخداد مه و کاهش دید افقی، کاهش محسوس دما به‌طور میانگین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس در سطح استان و کولاک برف و یخبندان در ارتفاعات مورد انتظار است.

از ظهر فردا (۱۶ آبان ماه) به‌تدریج با تضعیف فعالیت سامانه بارشی ، کاهش ابر و در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۱۷ تا ۱۹ آبان ماه) آسمانی صاف تا نیمه‌ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و به دلیل سکون نسبی جو از دوشنبه شب تا ظهر چهارشنبه (۱۷ تا ۱۹ آبان ماه) روند انباشت تدریجی آلاینده‌ها و در مناطق پرتردد شهری گاهی غبار محلی مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه سنجش آلودگی هوای فیروزکوه با دمای ۲ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۶ آبان ماه) ابری همراه با مه رقیق و گاهی بارش باران در بعداز ظهر وزش باد و نیمه‌ابری با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و طی ‌روز دوشنبه ( ۱۷ آبان ماه) صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و در اواخر وقت غبار محلی با حداقل دمای ۵  و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *