کاهش محسوس دمای تهران و کولاک برف در ارتفاعات استان

معاون اداره کل هواشناسی استان تهران از کاهش محسوی دمای تهران به طور میانگین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس خبر داد.

به گزارش سایت عکس پارس مازیار غلامی ، در این باره اظهار کرد: بیشترین مقدار بارش در ایستگاه‌های دماوند با ۱.۶ میلیمتر، ایستگاه شهریار با ۱.۶ میلیمتر، ایستگاه فرودگاه امام با ۰.۶ میلیمتر، ایستگاه ورامین با ۰.۰۱ میلیمتر، فرودگاه مهرآباد ۰.۴ میلیمتر، ایستگاه ژئوفیزیک با ۰.۶ میلیمتر، ایستگاه شمیران با ۰.۶ میلیمتر، ایستگاه چیتگر با ۰.۶ میلیمتر، ایستگاه لواسان با ۰.۶ میلیمتر و ایستگاه فیروزکوه ۱.۰ میلیمتر به ثبت رسیده است.

وی اضافه کرد: گزارش بارش در ایستگاه آبعلی دریافت نشده است و ایستگاه آلودگی سنجی فیروزکوه نیز که در ارتفاع ۳۰۰۰ متری قرار دارد، بارشی را ثبت نکرده‌است.

معاون اداره کل هواشناسی استان تهران تاکید کرد: بارش در ایستگاه های هواشناسی استان به‌صورت باران بوده است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، تا پیش از ظهر شنبه، ۲۲ آبان ماه با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی، آسمانی ابری گاهی با مه رقیق در بعضی ساعات بارش باران، گاهی وزش باد نسبتا شدید (با احتمال رگبار و رعدوبرق) و در ارتفاعات بارش باران و برف و گاهی مه آلود مورد انتظار است. از امروز جمعه، ۲۱ آبان تا یکشنبه ۲۳ آبان کاهش محسوس دما به طور میانگین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس و در ارتفاعات شمالی یخبندان شبانه سطح زمین و گاهی کولاک برف پیش بینی می شود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *