کارشناسی داوری مصاف پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

یک کارشناس داوری معتقد است کوپال ناظمی قضاوت خوبی را در دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان داشته است.

به گزارش یاست عکس پارس حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص داوری کوپال ناظمی در دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان که با برتری یک بر صفر پرسپولیس همراه شد، تصریح کرد: ناظمی قضاوت خوبی داشت و دوندگی او باعث شد تا در صحنه‌ها نزدیک باشد و تصمیمات درستی را در این خصوص بگیرد.

وی ادامه داد: این دیدار ۳ صحنه در نیمه نخست داشت. در دقیقه ۲۹ توپ به دست مدافع نفت مسجدسلیمان برخورد کرد اما خطایی نبود و داور به درستی ادامه بازی تشخیص داد. در دقیقه ۳۶، توپ به بازوی ترابی در محوطه جریمه پرسپولیس برخورد کرد که آن هم خطایی نبود زیرا فضایی اشغال نشده بود.

سلیمانی اضافه کرد: در دقیقه ۲+۴۵ عبدی با مدافع حریف روی خط محوطه نفت مسجدسلیمان برخوردی را داشتند اما این نوع برخوردها به خصوص روی هوا طبیعی است و خطایی وجود نداشت. در نیمه دوم آفساید مهاجم پرسپولیس در تک به تک با دروازه‌بان حریف اعلام شد که آن هم درست بود و اشتباهی از سوی تیم داوری رخ نداد.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *