زمان برگزاری مراسم جوایز گرمی مشخص شد

تاریخ جدید برگزاری مراسم اعطای جوایز موسیقی گرمی که پیشتر به دلیل شیوع سویه اُمیکرون ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شده بود، مشخص شد.

به گزارش سایت عکس پارس و به نقل از رویترز، بنا بر بیانیه شبکه CBS و آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط،‌  مراسم اعطای جوایز موسیقی گرمی در لاس وگاس و در تاریخ سوم آوریل (۱۴ فروردین) برگزار خواهد شد.

در ابتدا قرار بود این مراسم در ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) در لس‌آنجلس برگزار شود اما این مراسم در سایه افزایش موراد ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا به تعویق افتاد.

«ترور نوا»‌ کمدین، مجری این مراسم خواهد بود که به صورت زنده پخش خواهد شد. فهرست نامزدهای جوایز گرمی ۲۰۲۲ در ماه نوامبر اعلام شده بود.

تاکنون چندین رویداد در سال جدید میلادی به تعویق افتاده‌اند که از آن جمله می‌توان به جوایز سینمایی انتخاب منتقدان، جوایز گاورنر آکادمی اسکار و موسسه فیلم آمریکا اشاره کرد. همچنین برگزاری جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به طور کلی لغو شد و جشنواره ساندنس نیز به صورت کاملا آنلاین برپا خواهد شد.

مراسم جوایز گرمی در سال ۲۰۲۱ نیز به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شده بود. سال گذشته این مراسم از ماه ژانویه به مارس موکول شد و طی آن مجموعه‌ای بخش‌های از پیش ضبط‌شده در مقابل جمعیت کوچکی برگزار شد.

برگزارکنندگان مراسم جوایز گرمی ۲۰۲۲ هنوز اطلاعات بیشتری درباره نحوه برگزاری این مراسم ارائه نداده‌اند.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *