آرشیو تلوبیون از دسترس خارج شد

آرشیو ساعتی تلوبیون برای دسترسی به برنامه‌های صداوسیما در روزهای مختلف، از دسترس کاربران خارج شده است.

به گزارش سایت عکس پارس، آرشیو ساعتی تلوبیون که دربرگیرنده محتوای پخش‌شده برنامه‌ها از شبکه‌های مختلف سیما بود، چند روزی است که در دسترس کاربران نیست.

پیش از این در روز ۱۲ بهمن، سایت تلوبیون که پخش برنامه‌های صداوسیما را در دستور کار دارد، مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و اکنون این تلویزیون تعاملی، دسترسی به آرشیوش را برای کاربران محدود کرده است.

سایت «تلوبیون» سه‌شنبه ـ ۱۲ بهمن ماه ـ مورد حمله‌های سایبری قرار گرفت. حساب رسمی تلوبیون چند ساعت قبل از تایید این حمله سایبری، اعلام کرده بود که زیرساخت‌های این سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صـداوسـیما روز ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۲ بامداد تا ساعت ۲۳ دچار اختلال شد و برنامه‌های چندین شبکه در این بازه زمانی به شکل ناقص آرشیو شد.

آرشیو تلوبیون از دسترس خارج شد
این تصویر گویای از دسترس خارج شدن آرشیو ساعتی تلوبیون است

تلوبیون طی روزهای اخیر همچنین اعلام کرده است که تایم شیفت این وب سایت و اپلیکیشن پخش برنامه‌های تلویزیون، با ۱۰ ساعت افزایش، ۱۲ ساعته شد. بر این اساس کاربران این سایت می توانند تا ۱۲ ساعت زمان را به عقب برگردانند و برنامه‌ها را تماشا کنند.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *