گالری گردی در روزهای پایانی هفته

در صورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در پایان هفته را دارید، ای گزارش شرحی است از برنامه فعالیت گالری‌ها و نگارخانه‌های شهر تهران در آخر هفته.

اعلانآرت

«اعلانآرت» نام نمایشگاه گروهی گرافیک است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مرتضی ممیز، بهزاد حاتم، قباد شیوا، فرشید مثقالی و صادق بریرانی اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری هدایت به نشانی تهران، خیابان استاد نجات‌الهی، کوچه ششم، پلاک۱۵ درحال برگزاری است، تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای سه‌شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

پایان نامیرا

نمایشگاه انفرادی «پایان نامیرا» که به نمایش آثار روزبه نعمتی‌شریف اختصاص دارد، در گالری سو به نشانی تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

گوشه

«گوشه» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار ساحل یحیایی اختصاص دارد و در گالری شیث به نشانی تهران، چهارراه ولیعصر ، ضلع جنوبی پارک دانشجو، کوچه شیرزاد شرقی، پلاک ۱۰، نگارخانه شیث درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۶۸۱

گالری گردی در روزهای پایانی هفته

نامحدود

نمایشگاه انفرادی نقاشی «نامحدود» که به نمایش آثار صبا صفا اختصاص دارد، در گالری ثالث به نشانی تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره ١۴٨ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ٨٨٣٢۵٣٧۶
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

آثار آرمین ابراهیمی

«آثار آرمین ابراهیمی» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار آرمین ابراهیمی اختصاص دارد، در گالری «اُ» به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

گیج است سرم

نمایشگاه انفرادی «گیج است سرم» که به نمایش آثار علی گنجوی اختصاص دارد، در گالری «اُ» به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

مار و انار

«مار و انار» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار شکوفه کریمی اختصاص دارد و در گالری شیدایی به نشانی تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹، واحد۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۵۳۹
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

منتخب ۵

نمایشگاه گروهی «منتخب ۵» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند علیرضا آستانه، فریدون آو، محمد بزرگی و عذرا عقیقی بخشایشی اختصاص دارد، در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

بیگانه ۲

«بیگانه ۲» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار زهرا سلطانی‌نژاد اختصاص دارد و در گالری ویستا به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۳۹۳۴
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

ماده‌ی مرده

نمایشگاه انفرادی نقاشی «ماده‌ی مرده» که به نمایش آثار پریناز گودرزیان اختصاص دارد، در پروژه‌های ۰۹۸۲۱ به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۱۳۸۳
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

یاد داشت

«یاد داشت» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار عاطفه محرری اختصاص دارد و در گالری «پروژه‌های ۰۰۹۸۲۱ » طبقه دوم به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۱۳۸۳
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

وهم رنگ

نمایشگاه انفرادی نقاشی «وهم رنگ» که به نمایش آثار شیدا قلی‌پور اختصاص دارد، در گالری نگاه به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)،خیابان غفاری،شماره ۶۴ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۳۱۴۱
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

دیگران

«دیگران» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار فاطیما فرجی اختصاص دارد و در گالری اینجا به نشانی تهران، ﺧﯾﺎﺑﺎن کریمخان‌زند، خیابان میرزای‌شیرازی، شماره ۹۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۱۴۴
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

به رنگ بهار

نمایشگاه انفرادی نقاشی خط «به رنگ بهار» که به نمایش آثار علی اشرفی اختصاص دارد، روز دوشنبه – ۱۲ اردیبهشت ساعت ۱۸ در نگارخانه گلستان به نشانی میدان هلال احمر، خیابان گلستان افتتاح خواهد شد. این نمایشگاه که به مدت یک هفته ادامه دارد، از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۷۷۸۱۳۸۰۲
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

برآستین وصال

«برآستین وصال» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار محمد انشایی اختصاص دارد و روز جمعه ساعت ۱۷ در گالری صبا فرهنگستان هنر به نشانی آدرس خیابان ولیعصر ، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵  افتتاح خواهد شد. این نمایشگاه همچنین تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
گالری گردی در روزهای پایانی هفته

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *