روز گذشته، تلاش تاکسیرانان تهرانی، گره حمل و نقل شهری را گشود

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: دیروز و در پی بروز اختلالات در حمل و نقل شهری، تلاش‌های تاکسیرانان تهرانی باعث شد مقوله حمل و نقل شهری پایتخت با معضل شدید مواجه نشود.

به گزارش سایت عکس پارس، اسماعیل بگی  با بیان این مطلب افزود: به محض بروز اختلال، نقاط حساس از سوی مسوولان امر در این سازمان شناسایی و به سرعت نسبت به اعزام تاکسی و ون در مسیرهای پر تردد اقدام شد.

وی تصریح کرد: این اقدام با هدف تسهیل آمد و شد و تردد شهروندان در سطح شهر، خدمت رسانی مضاعف به آنان و ممانعت از بوجود آمدن مشکل برایشان در دستور کار قرار گرفت و تاکسیرانان خدوم تهرانی با مساعی مجدانه و خالصانه، باز هم به یاری همشهری‌هایشان آمدند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در پایان از مساعدت پلیس راهور در این زمینه که تردد تاکسی‌ها از مسیر ویژه اتوبوس و خودروهای امدادی را میسر ساخت و امکان خدمت رسانی در کوتاه‌ترین زمان را فراهم آورد، قدردانی کرد.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *