چالوس و هراز یکطرفه می‌شود؟

بر اساس آخرین اخبار و آمارهای دریافتی در حال حاضر در اکثر محورهای شمالی به غیر از محور چالوس تردد روانی برقرار است اما طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور، محورهای هراز و چالوس امروز (جمعه، سی‌ام اردیبهشت ماه) بسته به حجم ترافیکی، یکطرفه خواهد شد.

به گزارش سایت عکس پارس ، براساس آخرین گزارش اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور، در حال حاضر تردد روانی در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت در مسیرهای رفت‌ و برگشت وجود دارد و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

اما ترافیک سنگینی در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل بیلقان تا سرودار و مسیر شمال به جنوب محدوده‌های میانک، سه راهی دیزین و نسا برقرار است. البته و در آزادراه قزوین – کرج  محدوده امامزاده طاهر و حد فاصل محمدشهر تا پل فردیس ترافیک سنگینی وجود دارد.

البته براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور در شبانه‌روز گذشته تردد وسایل نقلیه نسبت به روز قبل ۲.۲ درصد افزایش یافته است که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۳ درصد و اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد در ساعات چهار تا پنج بوده است. همچنین آزادراه کرج- قزوین، آزادراه کرج- تهران، آزادراه تهران- کرج و آزادراه قزوین- کرج پرترددترین محورهای مواصلاتی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

از سوی دیگر مقرر شده تا از امروز جمعه در محورهای کندوان (چالوس) و هراز محدودیت‌های ترافیکی اعمال شود که براساس آخرین اطلاعیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز، جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال تردد انواع وسایل نقلیه به سمت مرزن آباد ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ امروز در محور هراز از رودهن به سمت آمل ممنوع می‌شود. البته اعمال این محدودیت‌های ترافیکی همواره بسته به حجم تردد و وضعیت ترافیکی محورهای فوق ممکن است با تعجیل، تاخیر یا حتی لغو مواجه شود.

البته محدودیت‌های موجود درباره ترددتریلی‌ها در این محور همچنان برقرار بوده و همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به غیر حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نمیتواند در این ایام از محور هراز عبور کند و اجرای محدودیت‌های مذکور در مجورهای چالوس و هراز بستگی به حجم تردد و ترافیک دارد.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *