لغو کلیه امتحانات فردای مدارس تهران به جز «نهایی پایه دوازدهم»

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که فردا امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور، مطابق برنامه‌ امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.

به گزارش سایت عکس پارس ، صادق ستاری فرد در صفحه توییترش اعلام کرد: “‏باتوجه به تصمیم‌ استانداری‌ها و اعلام تعطیلی مدارس در برخی از مناطق و استانها، به اطلاع می رساند؛ امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور، مطابق برنامه‌ امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.”

امتحانات نهایی پایه دوازدهم فردا برگزار می‌شود

آموزش و پرورش شهر تهران نیز اعلام کرد که فردا کلیه مقاطع تحصیلی شهر تهران تعطیل است و امتحانات داخلی، هماهنگ پایه ششم و پایه نهم نیز فردا چهارشنبه لغو شده است.

بر اساس اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، کلیه امتحانات داخلی واحدهای آموزشی روز چهارشنبه چهارم خرداد ۱۴۰۱ لغو و توسط شورای مدرسه و مدیران واحدهای آموزشی مربوطه متعاقبا برنامه ریزی و به اطلاع اولیاء و دانش آموزان خواهد رسید.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *