در گالری‌های تهران چه خبر است؟

در صورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرحی است از برنامه فعالیت گالری‌ها و نگارخانه‌های شهر تهران در آخر هفته.

بوهیمیا

نمایشگاه انفرادی «بوهیمیا» که به نمایش آثار لیلا اسلامی اختصاص دارد، در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه‌ی سیزدهم، پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۳۹۶۹
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

زیر پوست

«زیر پوست» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار سمیه بیات اختصاص دارد و در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۰ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱
چکمه‌های زمستان در حوالی فروردین

نمایشگاه انفرادی «چکمه‌های زمستان در حوالی فروردین» که به نمایش آثار سعید امکانی اختصاص دارد، در گالری ثالث به نشانی تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره١۴٨ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۰ خرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ٨٨٣٢۵٣٧۶
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

گلستان

نمایشگاه انفرادی «گلستان» که به نمایش آثار احمد مرشدلو اختصاص دارد، در گالری پروژه‌های نواحی به نشانی تهران. فرشته ، مریم شرقی ، پلاک ۵۹ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۶ خرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۹۱۲۰۹۱۲۶۹۶
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

ذهن انسان

نمایشگاه انفرادی نقاشی «ذهن انسان» که به نمایش آثار دادبه باقری اختصاص دارد، در گالری عصر به نشانی تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۳ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۱۱۵۵۳
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

ماه دوم

«ماه دوم» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در نگارخانه لاله به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله،روبروی پارکینگ طبقاتی درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۰ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۶۰۴۹۲
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

گسیختگی

نمایشگاه انفرادی «گسیختگی» که به نمایش آثار فرید شمس یوسفی اختصاص دارد، در گالری اِو به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند. خیابان خردمند شمالی . کوچه اعرابی ۳ . پلاک ۵ . طبقه همکف و اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۳ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۲۱-۸۸۸۲ ۵۳۲۲
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

شکل یافته

نمایشگاه گروهی «شکل یافته» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری یافته به نشانی تهران، دروس، خ یارمحمدی، بن بست طالقانی پ ۸ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ خرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۴۶۴۸
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

ایکس لارج

«ایکس لارج» نام نمایشگاه گروهی نقاشی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری نگاه به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)،خیابان غفاری،شماره ۶۴ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۸ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۳۱۴۱
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

ماریونت

نمایشگاه انفرادی نقاشی «ماریونت» که به نمایش آثار بارانه رییسی اختصاص دارد، در گالری گلستان به نشانی تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۱ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

از مجموعه تبر

نمایشگاه انفرادی مجسمه «از مجموعه تبر» که به نمایش آثار احسان گرمسیری اختصاص دارد، در گالری سیحون به نشانی تهران، خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۱ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۱۱۳۰۵
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

مارتا

«مارتا» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در نگارخانه هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ هشت خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

Quack

«Quack» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار ام اسمارت اختصاص دارد و در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ خرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

بیخ چراغ

«بیخ چراغ» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار جهانبخش امیر بیگی اختصاص دارد و در گالری شریف به نشانی تهران، میدان قدس ، خیابان شریعتی ،کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۲۴۹۳۰
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

گنجینه ۲

نمایشگاه گروهی «گنجینه ۲» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری شلمان به نشانی تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۱ خرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳
در گالری‌های تهران چه خبر است؟

چکش جادوگران

«چکش جادوگران» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار سینا برومندی اختصاص دارد و در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ خرداد ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

لِه‌شدگی

نمایشگاه انفرادی «لِه‌شدگی» که به نمایش آثار عباس میرزایی اختصاص دارد، در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ خرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

انتهای پبام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *