عکسی متاثرکننده از حمله به یک زن مسلمان با شراب

برنامه «عکس‌های تکان‌دهنده» از شبکه اسپانیایی‌زبان هیسپان تی‌وی در این قسمت به نمایش و بررسی عکسی از بی‌احترامی پسر جوان یهودی به زنی مسلمان در سرزمین‌های اشغالی می‌پردازد.

به گزارش سایت عکس پارس، «عکس‌های تکان‌دهنده» به کارگردانی کیانوش الطافی که هر هفته با انتخاب عکسی تاثیرگذار و ماندگار در تاریخ به بررسی و نقد آن می‌پردازد، در این قسمت  عکسی که در تاریخ پنجم دسامبر ۲۰۱۰ در سرزمین‌های اشغالی گرفته شده و طی آن پسر جوان یهودی شراب داخل بطری‌اش را به روی زنی مسلمان می‌ریزد، مورد بررسی قرار می‌دهد.
این عکس توسط رینا کاستلنوو در مراسم عید باستانی «پوریم» به ثبت رسیده است که پس از پایان این عید، پسری را مشاهده کرد که به سوی زنی مسلمان رفته و جام شراب سرخش را به طرف این زن می‌پاشد. ریناکاستلنوو به واسطه ثبت این تصویر برنده جایزه «ورلد پرس فوتو» در سال ۲۰۱۰ شد.

عکسی دلخراش از حمله یه یک زن مسلمان با شراب

«عکس‎های تکان‎دهنده» کاری از واحد برنامه‌های شبکه پرس تی‌وی است که برای مخاطبان اسپانیایی‌زبان شبکه هیسپان تی‌وی زبانگردانی شده است.

این برنامه روز پنجشنبه ـ ۱۲ خرداد ماه ـ ساعت ۰۴:۱۵ بامداد به وقت تهران پخش می‌شود و تکرار آن همان روز ساعت ۱۱:۱۵ ،۱۵:۱۵ و روز جمعه ساعت‌ ۱۳:۱۵ برای اسپانیایی‌زبان‌های سراسر جهان قابل مشاهده خواهد بود.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *