توقف اجرای نمایشی با بازی نگار جواهریان و لیلی رشیدی

اجرای نمایش «مخاطب» به کارگردانی جابر رمضان از سوی اداره کل هنرهای نمایشی متوقف شد و سایت پیش فروش بلیت آن بسته شده است.

به گزارش سایت عکس پارس، این اثر نمایشی از اواخر اردیبهشت ماه اجرای خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بود که عصر امروز، چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه متوقف شد.

حسین مسافر آستانه، رییس شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر درباره دلایل توقف اجرای این اثر نمایشی به ایسنا می‌گوید: امروز نامه‌ای از سوی اداره کل هنرهای نمایشی و با امضای آقای کاظم نظری، مدیر این اداره دریافت کردیم که خواستار توقف اجرای این نمایش شده بودند و البته هیچ دلیلی برای این موضوع اعلام نشده بود.

او ادامه می‌دهد: ما دلایل توقف اجرای این نمایش را جویا شدیم چراکه این اثر نمایشی بعد از طی مراحل لازم و با مجوز همین اداره روی صحنه رفته بود، اما به ما اعلام شد که دلایل این تصمیم‌گیری به کارگردان نمایش اعلام شده است.

اجرای این نمایش در آخرین ساعات اداری آخرین روز هفته و در شرایطی متوقف شده که چند روز تعطیلی پیش‌رو داریم و گروه اجرایی برای حل مشکل اجرای خود باید تا روز دوشنبه، ۱۶ خرداد ماه صبر کنند.

نمایش «مخاطب» که در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه بود، امشب هم اجازه اجرا ندارد و این در حالی است که دستور توقیف اجرای این نمایش تنها چند ساعت قبل از ساعت اجرای آن صادر شده و به احتمال قوی، در این فاصله اندک، فرصت اطلاع‌رسانی به تماشاگرانی که امشب بلیت این نمایش را خریده‌اند، وجود ندارد.

گروه اجرایی نمایش «مخاطب» به شرح زیر هستند: نویسنده: جابر ‌رمضان، کیوان ‌سررشته(بر اساس نمایشنامه مولف نوشته تیم کراوچ)، کارگردان: جابر ‌رمضان، بازیگران:(به ترتیب الفبا) علی ‌باقری، نگار ‌جواهریان، لیلی ‌رشیدی،جابر ‌رمضان، مجری طرح: محمد ‌قدس، طراح لباس: نگار نعمتی، طراح صحنه:  مرتضی فربد، مشاور طراح نور: صبا ‌کسمایی، گروه کارگردانی: میلاد محمدی عمادی، یلدا رزمی، باران فرد، عکاس: امیرحسین ‌شجاعی.

ایسنا پیگیر تماس با کارگردان نمایش “مخاطب” است.

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *