آمار ناامیدکننده مهاجم برزیلی مد نظر پرسپولیس

بررسی آمار فنی بازیکن برزیلی مد نظر پرسپولیس نشان می‌دهد او هم مانند قبلی‌ها خیلی امیدوار کننده نیست.

به گزارش shdj u;s `hvs ، در هفته اخیر که باشگاه پرسپولیس فعالیت خود را در نقل‌وانتقالات آغاز کرده است، نام یک مهاجم برزیلی مطرح شده که گفته می‌شود مورد نظر پرسپولیسی‌ها قرار گرفته است.

کاسیانو دیاس موریرا مهاجم برزیلی باشگاه ویزلای پرتغال که صحبت از حضورش در پرسپولیس شده است، از نظر آماری شرایط امیدوار کننده‌ای ندارد و نتوانسته خود را به عنوان یک مهاجم تراز اول نشان دهد.

بررسی آمار عملکرد او در باشگاه پرتغالی نشان می‌دهد که او در فصل منتهی به ۲۰۲۲، در ۲۵ دیدار تیمش در لیگ برتر پرتغال به میدان رفته که در مجموع ۲۰ بازی را به عنوان بازیکن فیکس بازی کرده است. البته در مجموع این بازی‌ها، ۱۲ بار تعویض شده و ۵ بار هم به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده است.

این بازیکن ۳۲ ساله در فصل گذشته ۱۵۹۶ دقیقه برای ویزلا در لیگ برتر پرتغال بازی کرده و در مجموع توانسته ۷ بار گلزنی کند. البته او در فصل گذشته آمار ۹۰ دقیقه بازی در جام حذفی پرتغال را هم در کارنامه دارد و در این جام هم یک گل به ثمر رسانده است. این یعنی پای این مهاجم در فصل گذشته در هر ۲۸۹ دقیقه فقط یک بار به گلزنی باز شده است.

کاسیانوی برزیلی در فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ هم همراه با ویزلا در لیگ یک پرتغال آمار بازی دارد. او در این فصل ۲۳۸۸ دقیقه در لیگ یک و ۱۷۲ دقیقه در جام حذفی به میدان رفته که در مجموع ۱۷ بار توانسته گلزنی کند که با این احتساب آمار گلزنی‌اش در دو فصل قبل به هر ۱۵۰ دقیقه یک گل می‌رسد.

این مهاجم برزیلی که سایت ترنسفرمارک قمیت ۲۰۰ هزار دلاری دارد، از نظر فنی آمار امیدوار کننده‌ای از خود ثبت نکرده و اگر به جمع پرسپولیسی‌ها بپیوندند احتمالا باز هم شاهد مهاجمی بی کیفیتی با هزینه‌های دلاری خواهیم بود.

آمار ناامیدکننده مهاجم برزیلی مد نظر پرسپولیس/ دوباره دلارها خرج بی‌کیفیت‌ها می‌شود؟

انتهای پیام

مدیر سایت

سایت خبری تحلیلی عکس پارس رسانه ای مستقل محسوب می‌شود که فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی سعی در انعکاس اخبار ایران و جهان با هدف محترم شناختن حق دانستن برای مردم دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *